Seta Çelik Kurumsal

Çelik konstrüksiyon ve paslanmaz tanklar başta olmak üzere kaynak işleri üzerine bir çok kalemde hizmet vermektedir. Ekip ve imalat atölyelerimiz her zaman teknolojinin tüm yenilikleriyle birlikte tüm kaynak sertifikalarına sahiptir. Yılların deneyimini ve uzmanlığını Seta Çelik'de bulabilirsiniz.

Hakkımızda

Seta Çelik, 1998 yılından beri Cebri Boru, Paslanmaz Tank İmalatı, Çelik Konstrüksiyon, Baraj Ekipmanları başta olmak üzere sektörde uzman bir firma olarak birçok alanda hizmet vermektedir. Bugüne kadar edindiği bilgi ve tecrübe ile köklü bir firma haline gelen Seta Çelik, malzeme ve işçilikten ödün vermeden üretim yapmaktadır. Üretim atölyelerimizde en yeni teknolojik çözümler kullanılmakla birlikte firmamız bütün kaynak sertifikalarına sahiptir. Seta Çelik, termik ve hidroelektrik santrallerde kaliteli teçhizatlar ile hizmet vermektedir. Baraj ve santraller için baraj kapakları, ızgaralar, branşmanlar, radyal kapaklar, sürgülü kapaklar, cebri boru imalat ve montajları yapmaktadır. Firmamız, termik santrallerin imalat, montaj ve demontajı, gaz kanalları, cebri boru, boru teçhizatı dahil olmak üzere müşterilerine bir çok alanda hizmet vermektedir.

Vizyon & Misyon

Zamandan ve paradan kazanmak isteyen profesyonellerin tercihi Seta Çelik uzman eğitimli kadrosu ve tam donanımlı atölyeleriyle siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Hizmet Politikası

Seta Çelik olarak; 1998’den bugüne kendi bünyemizde yetiştirmiş olduğumuz, deneyimli ve kalifiye personellerimiz ve makine mühendislerimiz ile kaliteli işçiliği, güveni daima birinci önceliğimiz olarak belirledik. Termik santrallerin tüm imalat montaj ve demontaj işleri (konveyör bant, galeri kazan demontajı, gaz kanalları, cebri boru, boru teçhizatı, çatı ve kaplama) ile imalatı montajı işleri yapmaktadır. Bunun yanı sıra içme suyu hatları, endüstriyel fabrika kurulumları, demontajları, makina çelik konstrüksiyon endüstriyel basınçlı tankları ile saha tankları imalat ve montajları yapmaktadır.

Belgeler