Tank İmalatı

Seta Çelik, ağır sanayi sektöründe yaygın olarak kullanılan tanklar için imalat hizmetleri sunmaktadır. Dayanıklılık ve kalite söz konusu olduğunda tank imalatı öne çıkar. Mühendislerimizin üstün deneyimi ve rekabet edilemeyen yapısı, tank imalatlarının yüksek standartlarda olmasını sağlayan en temel nedendir.

Tank imalatı ile endüstriyel tesisler başta olmak üzere gıda sanayinde, kullanım ve içme suyu elde etmede kullanılacak olan tankların üretilmesi amaçlanır. Tank imalatı yapılmadan önce sıcaklık ve basınca ve malzeme özelliklerine dikkat edilmelidir. Tank imalatında paslanmaz çelik veya karbon stil çelik kullanılmaktadır. Tank imalatı ile dünyaya ihraç edilen yüzlerce zor proje de yer alan firmamız birçok sektöre uygun çözümler sunmaktadır. Uzman kadromuz ve deneyimlerimiz ile kaliteli malzeme özelliklerine sahip Tank imalatı yapmaktayız.


Endüstriyel alanda tank imalatı, kullanılan ürünleri stoklamak amacıyla yapılır. Saha tanklarının hacmi oldukça büyüktür. Hacim olarak 100m³’den 50.000 m³’e kadar tank imalatı yapılmaktadır. Yağ, su, akaryakıt ve benzeri ürünleri stoklama ihtiyacı tank imalatıyla karşılanır. Saha tank imalatı hizmetlerimizi uluslararası standartlara uygundur ve yüksek kalitede yapılmaktadır. Ürünlerimiz çeşitli boyut ve nitelikte olup çelik malzemeden paslanmaz tank imalatı yapılmaktadır. Firmamız birçok farklı sektördeki müşterilerimiz için tank imalatı yapmakta ve yüzlerce büyük projelere imza atmaktadır.

27.Paslanmaz Tank İmalatı

Seta Çelik, ağır sanayi sektöründe yaygın olarak kullanılan paslanmaz tanklar için imalat hizmetleri sunmaktadır. Paslanmaz tank imalatı ile endüstriyel tesisler başta olmak üzere gıda sanayinde, kullanım ve içme suyu elde etmede kullanılacak olan tankların üretilmesi amaçlanır. Paslanmaz tank imalatı yapılmadan önce sıcaklık ve basınca ve malzeme özelliklerine dikkat edilmelidir. Paslanmaz tank imalatında paslanmaz çelik veya karbon stil çelik kullanılmaktadır. Paslanmaz tank imalatında yüzlerce zor proje de yer alan firmamız birçok sektöre uygun çözümler sunmaktadır. Uzman kadromuz ve deneyimlerimiz ile kaliteli malzeme özeliklerine sahip paslanmaz tank imalatı yapmaktan gurur duymaktayız.